Z lásky

Dárky z lásky jsou tu pro ty, kteří chtějí svým blízkým vyjádřit své city nejen slovy, ale i originálním dárkem. Nabízíme široký výběr osobních a kreativních předmětů s potiskem, které jsou jako stvořené pro zamilované. Od romantických plecháčků až po pohodlné polštářky, každý kousek z této kolekce je možné přizpůsobit a obohatit o jméno, fotografii nebo vlastní poselství lásky. Objevte dárky, které pomohou upevnit vaši vzájemnou náklonnost a každý den připomenout výjimečnou vazbu, která vás spojuje.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 7 - 79 položek celkem

Cena

229529
1229529

Značky

Vyberte podklad

Položek k zobrazení: 79
Nahoru
Další produkty

Vybírat můžete z celé řady dárků:

Plecháčky: Obdarujte svou drahou polovičku jedním z našich unikátních plecháčků. Tyto odolné plechové šálky s romantickým potiskem jsou ideálním doprovodem pro každou dobrodružnou výpravu ve dvou.

Hrnky: Začněte každé ráno společným šálkem kávy nebo čaje s našimi hrnky, které jsou jako stvořené pro snídani ve dvou. S každým lůžkem budete mít na paměti, že jste spolu.

Trička a Mikiny: Jste dvojice, která ráda ukazuje svou sounáležitost? Naše trička a mikiny jsou perfektní pro párové outfity, které vykouzlí úsměv na tváři každého, kdo vás uvidí. Dárky pro páry naleznete ve zvláštní kategorii.

Dámská tílka: Stylová a pohodlná, naše dámská tílka jsou ideální pro vyjádření lásky i během teplých letních dnů.

Polštářky: Přidejte trochu lásky do vašeho domova s našimi měkkými a příjemnými polštářky. Jsou perfektním doplňkem pro lenošení a odpočinek ve dvou.

Kuchařské Zástěry: Pro páry, které rády tráví čas vařením, jsou naše kuchařské zástěry s láskyplnými motivy tím pravým kořením do každé kuchyně.

Navíc, každý náš produkt nabízí možnost personalizace, takže můžete přidat jméno, fotografii nebo vlastní vtipný či romantický text, a vytvořit tak jedinečný dárek, který bude mít osobní význam pro vás i pro obdarovaného.

Vybírejte v "Dárky z lásky" a dejte svým pocitům tvar, barvu a jméno. Ukažte své lásce, že si zaslouží to nejlepší a nejvýjimečnější. Na www.superplechacek.cz si zamilovanost zaslouží vlastní kategorii!