Využijte akci 3+1 zdarma. Akce platí na nejlevnější kus z objednávky.

Plecháčky s potiskem povolání

Přineste trochu osobnosti k vaší ranní kávě nebo večernímu čaji s těmito jedinečnými smaltovanými hrnky od Superplecháček.cz. Každý Plecháček s potiskem povolání není jen obyčejným hrnkem, ale je to osobní prohlášení a ukázka vášní pro vaši práci a záliby. Tyto bílé hrnky s klasickým černým okrajem, nebo pastelové barevné varianty se stříbrným okrajem, jsou vyrobené s důrazem na detail a kvalitu. Smaltovaný povrch je odolný a navržený tak, aby vydržel každodenní používání, ať už jste v kanceláři, dílně nebo na výletě v přírodě. Stylový a kvalitní potisk je navíc pečlivě aplikován tak, aby zůstal živý a čitelný i po mnoha použitích a umytích.

Neopomenutelná je také možnost vlastního potisku. Můžete si nechat vyrobit hrnek, který bude reflektovat vaše povolání, s grafikou nebo textem, který vás nejlépe vystihuje. Ať už jste učitel, policista, programátor, nebo lékař, můžete si vytvořit hrnek, který bude vyjadřovat vaši profesní hrdost a zároveň bude skvělým dárkem pro kolegy nebo rodinné příslušníky.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 10 - 120 položek celkem

Cena

269270
1269270

Značky

Položek k zobrazení: 120
Nahoru
Další produkty

Objednejte si svůj plecháček s potiskem povolání od Superplecháček.cz a buďte připraveni na to, že váš nový oblíbený hrnek upoutá pozornost a stane se středobodem rozhovorů. Je to praktický, odolný a osobitý produkt, který vás bude doprovázet každý den. Buďte hrdí na to, co děláte a nechte svůj hrnek mluvit za vás!