Plecháčky

Vyberte si některý z našich hotových motivů smaltovaných hrnečků s potiskem, nebo si nechte navrhnout zcela jedinečný hrneček plecháček s potiskem s vaší fotkou, jménem  nebo jiným textem, který rádi potiskneme  přímo pro vás. Všechny grafické návrhy jsou u nás v Super plecháčku bez příplatku!  Plecháčky s černým lemem a potiskem si můžete vybrat ze dvou variant velikosti, nebo si zvolte jeden z několika barevných plecháčků s potiskem. Vlastním motivem si dokonce můžete nechat potisknout i mini plecháček. Smaltovaný hrneček se skvěle hodí na kávu, čaj, ale i třeba grog ať doma nebo třeba u táboráku v přírodě. 

Nejprodávanější

Stránka 1 z 40 - 473 položek celkem

Cena

269990
1269990

Značky

Položek k zobrazení: 473
Nahoru
Další produkty

Vyráběné z kvalitního smaltu, plecháčky jsou odolné proti poškrábání a dlouho udrží váš nápoj teplý nebo naopak chladný. Ideální pro domácí použití, venkovní dobrodružství nebo jako stylový doplněk do vaší kanceláře. Díky pečlivě vybranému materiálu jsou hrnky zárukou dlouhé životnosti a odolnosti vůči praskání, což je činí perfektním společníkem na cesty.

Každý Plecháček je zdoben stylovým a kvalitním potiskem, který přežije mnoho mycích cyklů bez ztráty barev. Motivy potisku jsou různorodé a jsou navrženy tak, aby vyhovovaly širokému spektru osobních preferencí a stylů. Ať už jste milovníkem přírody, umění, nebo hledáte originální dárek pro své blízké, Plecháčky s potiskem od Superplecháček.cz jsou tou správnou volbou.

Není to jen obyčejný hrnek – je to kousek vašeho životního příběhu. Představte si, jak si užíváte kávu u táboráku nebo čaj na balkóně s výhledem na západ slunce. Tyto Plecháčky přidávají k těmto chvílím něco extra. Jsou také skvělým konverzačním kouskem a mohou vyvolat zájem a obdiv vašich přátel a rodiny.

Navíc, když si vyberete plecháčky od Superplecháček.cz, dostanete nejen produkt, ale i kousek tradiční české kvality a řemeslné práce. Přidejte k tomu rychlé a spolehlivé dodání, a máte zde všechny důvody, proč si vybrat právě tento produkt.

Nečekejte a objednejte si svůj Plecháček s potiskem ještě dnes – ať už pro sebe nebo jako dárek, který určitě potěší!