Plecháčky s potiskem koníčky a sport

Plecháčky s potiskem koníčky a sport jsou ideální volbou pro každého nadšence do aktivního životního stylu a sportovních aktivit. Tyto smaltované hrnky od Superplecháček.cz nejenže zaujmou na první pohled svým stylovým a kvalitním potiskem, ale také nabídnou tradiční šarm s moderním twistem.

Naše Plecháčky jsou dostupné ve dvou variantách – klasicky bílé s černým okrajem, které působí nostalgicky a stylově, nebo barevné s lesklým stříbrným okrajem, které vnášejí do vašeho domova barvu a osobitost. Každý hrnek je vyroben s ohledem na detail a kvalitu, což z nich činí nejen praktického pomocníka pro každodenní pitný režim, ale i unikátní dekorativní prvek nebo originální dárek pro přátele a rodinu.

Nejprodávanější

Stránka 1 z 12 - 137 položek celkem

Cena

269270
1269270

Značky

Motiv

Položek k zobrazení: 137
Nahoru
Další produkty

Milujete-li nejrůznější sporty, jako je cyklistika, atletika, horolezectví nebo třeba fotbal, najdete na našich plecháčcích motivy, které perfektně odrážejí vaši vášeň. Vybírat můžete z široké palety předem připravených designů, které jsou vytvořeny s důrazem na autentičnost a originalitu. A pokud hledáte opravdu osobní dotek, Superplecháček.cz vám nabízí možnost vlastního potisku – stačí poslat váš návrh a my se postaráme o to, aby byl vaším plecháčkem dokonale ztvárněn.

Objednejte si svůj plecháček z kolekce koníčky a sport ještě dnes a vykročte stylově do každého nového dne s hrnkem, který je stejně jedinečný jako vy a vaše vášně!