O nás

Kdo jsme?

Doufáme, že pozemšťané.. :)

Jsme ryze rodinná firma, která se skládá ze tří pracujících na návrzích a chodu firmy a jedné čumilky, co se jen veze, protože, dle našich zákonů, děti pracovat nemohou :) Za to člen, který už pracovat může, je studentkou čtvrtého ročníku grafického designu a vnáší do našich výrobků osobitý styl a kousek sebe. Stále se učíme nové věci a zdokonalujeme v technikách a technologiích potisku.

Jsme tak trochu workoholici, zvyklí pracovat i o víkendech, svátcích a pátky si nekrátíme, nemusíte tedy čekat až na pondělí s vaší objednávkou, protože v pondělí už může být na cestě. Také téměř každý den přidáváme nové motivy našich plecháčků, hrnečků, polštářků, triček a dalšího zboží.

Nejsme velkovýrobna, netiskneme stovky produktů denně, spíše si zakládáme na osobním přístupu ke každému zákazníkovi, jak v individuálních úpravách hotových motivů, tak i v úplně nových návrzích dle zaslaných zadání. Rádi pro vás vyrobíme jeden originální kousek, tak i sérii například pro zaměstnance vaší firmy jako dárek, kde každý výrobek bude mít třeba osobní věnování konkrétnímu člověku, nebo třeba i sérii 5 triček a hrnečků pro váš výlet s přáteli na vodu. 

Našim cílem je dělat vám radost, nebo dát možnost někomu tu radost udělat, klidně i sobě.

Váš

www.superplechacek.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení