O nás

Kdo jsme?

Doufáme, že pozemšťané.. :)

Jsme ryze rodinná firma, která se skládá ze tří pracujících na návrzích a chodu firmy a jedné čumilky, co se jen veze, protože, dle našich zákonů, děti pracovat nemohou :) Za to člen, který už pracovat může, je vystudovanou grafickou designerkou a vnáší do našich výrobků osobitý styl a kousek sebe. Stále se učíme nové věci a zdokonalujeme v technikách i technologiích potisku.

Jsme tak trochu workoholici, zvyklí pracovat i o víkendech, svátcích a pátky si nekrátíme, nemusíte tedy čekat až na pondělí s vaší objednávkou, protože v pondělí už může být na cestě. Také téměř každý den přidáváme nové motivy našich plecháčků, hrnečků, polštářků, triček a dalšího zboží.

Nejsme velkovýrobna, netiskneme stovky produktů denně, spíše si zakládáme na osobním přístupu ke každému zákazníkovi, jak v individuálních úpravách hotových motivů, tak i v úplně nových návrzích dle zaslaných zadání. Rádi pro vás vyrobíme jeden originální kousek, tak i sérii například pro zaměstnance vaší firmy jako dárek, kde každý výrobek bude mít třeba osobní věnování konkrétnímu člověku, nebo třeba i sérii 5 triček a hrnečků pro váš výlet s přáteli na vodu. 

Našim cílem je dělat vám radost, nebo dát možnost někomu tu radost udělat, klidně i sobě.

Váš

dárky od srdce