Pánská trička s kávovými motivy

Představujeme vám ideální oblečení pro každého kávového gurmána – pánská trička pro milovníky kávy od Superplecháček.cz. Tato trička jsou stvořena pro ty z vás, kteří svůj den nezačínají jinak než šálkem dokonale namleté a uvařené kávy.

Naše trička jsou synonymem pro kvalitu a pohodlí. Jsou vyrobena ze 100% bavlny, což zaručuje, že se vám bude příjemně nosit po celý den, ať už se chystáte na pracovní schůzku nebo relaxační víkendové odpoledne. Díky vysoké kvalitě materiálu jsou trička odolná a dlouhotrvající, a přesto si zachovávají svou měkkost a prodyšnost.

Design našich triček je stejně jedinečný jako chuť vaší oblíbené kávy. S vtipnými a originálními potisky, které oslavují kávu všemi možnými způsoby, se stanete hrdým vyslancem kávové kultury, kdekoliv se objevíte. Ať už se jedná o grafické ztvárnění espressa, cappuccina nebo jen vtipný nápis oživující vaši kávovou vášeň, s tričky od Superplecháček.cz vždy ukážete svou osobnost a smysl pro humor.

Nejprodávanější

Pánské tričko s potiskem EKG coffee
 
od 419 Kč
Pánské tričko s potiskem Need coffe
 
od 419 Kč
Pánské tričko s potiskem Kávu prosím
 
od 419 Kč
Pánské tričko s potiskem Decaf
 
od 419 Kč
Pánské tričko s potiskem Bez kávy
 
od 419 Kč
Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Cena

419420
1419420

Značky

Položek k zobrazení: 5

Potisk na našich tričkách je samozřejmě kvalitní a odolný proti vyblednutí, takže si můžete být jisti, že váš vtipný vzkaz bude srozumitelný i po několika praních. Tisková technika, kterou používáme, zajišťuje, že barvy zůstanou živé a detaily ostré na dlouhou dobu.

Nechte svět vidět vaši lásku k kávě a vyjádřete se s tričkem, které je stejně jedinečné jako vaše denní rituály s kávou. Objednejte si ještě dnes a připojte se k spokojeným milovníkům kávy, kteří už své tričko od Superplecháček.cz mají. Ať už jste barista, kávový nadšenec nebo jen milujete ten první šálek ráno, s těmito tričky přesně vyjádříte, kdo jste.