Pánská trička pro masožrouty

Jste vášnivý masožrout a hrdě byste chtěl svou vášeň projevit celému světu? Pánská trička s potiskem pro masožrouty od Superplecháček.cz jsou tou správnou volbou pro vás! Každé tričko z naší kolekce je víc než jen obyčejným kouskem oblečení. Je to prohlášení lásky k dobrému jídlu a zejména ke kvalitnímu masu. S potisky klobás, řízků a hamburgerů se stanete chodící oslavou všeho, co je masité a šťavnaté.

Náš vtipný a originální design je tištěn na trička vyrobená ze 100% bavlny, což zaručuje pohodlí a odolnost proti opotřebení a ztrátě tvaru. Díky kvalitnímu potisku zůstávají obrázky i po mnoha praních živé a barvy stále výrazné. Trička od Superplecháček.cz nejsou jen obyčejným oblečením, jsou to společníci pro váš každodenní boj s hladem a nudou. Můžete je nosit na grilovačky, večeře s přáteli nebo je prostě obléknout, když chcete ukázat svou pravou masožravou tvář.

 

Nejprodávanější

Pánské námořní modrá
 
od 419 Kč
Pánské tričko s potiskem BAR-B-Q
 
od 419 Kč
Pánské tričko s potiskem Místo u grilu
 
od 419 Kč
Pánské tričko s potiskem Klobásožrout
 
od 419 Kč
Pánské tričko s potiskem BBQ King
 
od 419 Kč
Pánské tričko s potiskem Burger šéf
 
od 419 Kč
Stránka 1 z 1 - 6 položek celkem

Cena

419420
1419420

Značky

Položek k zobrazení: 6

Ať už máte chuť na šťavnatý hamburger nebo křupavý řízek, s našimi tričky uděláte dojem na každé rodinné sešlosti nebo při neformálních setkáních s přáteli. A nemusíte se bát, že by vaše tričko nebylo vtipné – garantujeme, že s ním rozproudíte smích a dobrou náladu, kdekoliv se objevíte.

Objednejte si své pánské tričko s potiskem pro masožrouty ještě dnes a vyrazte ven s chutí a stylem, které vás definují. Superplecháček.cz – kde každé tričko je příběhem plným humoru a gurmánských zážitků.